POŠTOVNÍ ZDARMA OD 1200 KČ
Dnes je 24.April 2019, meniny má Juraj , zajtra Marek
Bodyworld - doplnky výživy

Gymboss
Interval Timer + Armband ZADARMO! 1 ks

stopky s intervalovým časovačem
Hodnocení: 4,7
 (90 hodnocení)
Kategorie: Časovače
Gymboss Interval Timer + Armband ZADARMO! 1 ks
502,00
Při objednávce nad 1200 Kč poštovné zdarma
Tvoj záujem o tento produkt je dôležitý pre jeho rýchle naskladnenie. Ďakujeme.

Informace o produktu

Intervalový časovač GYMBOSS dá vašemu tréninku potřebnou strukturu a disciplínu, umožní kontrolovat intenzitu a soustředění se na cvičení, které potřebujete k dosažení lepších výsledků. S GYMBOSSom si dokážete tréninky lépe plánovat a budou výkonnější a konzistentnější.

Tréninky

Posilování

Stejný odpočinek mezi sériemi

Nastavte si jakoukoliv dobu odpočinku jakou potřebujete (30, 60, 90 sekund, 2, 3, 5 minut ....). Když skončíte, stisknete tlačítko START a když se pustí alarm, začnete novou sérii.

Přesná délka tréninku

Můžete si nastavit čas, potřebný na trénink. Když alarm zazvoní, prostě začněte další sérii. Toto se bude opakovat a také vám ukáže přesně kolik sérií jste udělali.

Zde je příklad

časový interval délka tréninku počet sérií
90 sekund 30 minut 20 sérií
2 minuty 30 minut 15 sérií

GYMBOSS časovač se dá uchytit na váš opasek a pípá, vibruje nebo obě spolu

Přestaňte hádat délku odpočinku mezi sériemi, dívat na hodinky nebo stopky ... Dostaňte ze sebe maximum přesným tréninkem

Příklad tréninku

Například si nastavíte 18 sekund na 10 opakování a vždy když alarm zazvoní, uděláte jedno opakování. Nemusíte hádat délku odpočinku a ani počet opakování. U některých trénincích se mezi sériemi počítají nádechy. Raději než počítat nádechy, nastavíte si GYMBOSS na požadované intervaly a můžete se plně soustředit na trénink.

Jak dlouho mám odpočívat mezi tréninky?

Délka odpočinku mezi sériemi je nedílným faktorem jakéhokoli silového tréninku. V závislosti na vašich cílů a způsobu tréninku může délka odpočinku mezi sériemi trvat od 10 sekund až do 5 minut. K tomu aby se tělo zotavilo po intenzivní sérii, potřebuje 3,5 - 5 minut avšak taková doba není vhodná pro každého. Zde je několik příkladů odpočinků mezi sériemi.

- Silový trénink

Pokud chcete být silnější a mít lepší výsledky, optimální délka odpočinku je 3-5 minut. To vám umožní použít maximální sílu na každou sérii.

- Posilování a vytrvalostní tréninky

Vhodná doba odpočinku je 30-90 sekund, což vytváří vysokou úroveň laktátu ve svalech, čímž přinutí tělo aby zlepšilo svou schopnost bojovat proti hromadění laktátu maximální kontrakcí svalů během nějakého časového období. Pro rozličné způsoby tréninku je vhodná různá délka odpočinku. Ať se rozhodnete pro jakýkoliv trénink, GYMBOSS vám pomůže dosáhnout vašich cílů rychleji.

Běh

Pokud jste běžec, který chce zlepšit svůj běžecký čas, nebo chodec, který chce začít běžet, můžete se zlepšit pomocí krátkých intervalů, kde střídáte rýchljšie tempo než jste zvyklý s lehkým behom.Aj když je tento typ tréninku považován za pokročily pro zkušené běžce, i začátečník ním dokáže dosáhnout výrazné úspěchy. Během vašeho běhu, zvyšte tempo na na krátké období, např. 1 minutu. Následně snište tempo na normální úroveň na 2, 3 nebo 4 minuty. Pokračujte v těchto intervalech každý týden a postupně jejich zkracujte nebo prodlužujte. Tyto intervaly si dokážete jednoduše nastavit na GYMBOSSe.

Naučte se běžet

Existuje mnoho důvodů, proč by lidé měli cvičit, které najdete v různých časopisech, ale tady je pár dalších důvodů, které motivují většinu lidí:

1. Jídlo: Miluji jídlo. Miluji jedení. Miluji dobré jídlo, mám rád dobrou svačinu, a zdravé jídlo i ne tak zdravé jídlo. Čím více budu běžet, tím víc můžu jíst.
2. Čas pro vás: Vaše děti nebudou běžet s vámi (obvykle). V dny, kdy vám lezou na nervy, můžete si jít zaběhat. Nebude to tvrdší nebo delší trénink, ale alespoň si odpočinete.
3. Čas pro vaše přátele: Běh s přáteli je dobrý na motivaci pokud se jednomu z vás nechce beažť.
4. Jídlo: Ach jaj, to už jsme mluvili!
5. Vypadat dobře: Cvičení pomáhá cirkulaci krve a kyslíku. Lidé, kteří cvičí, vždy září. Vaše vlasy budou zářit. A budete se cítit se lépe.
6. Dobrý pocit: Když vypadáte dobře, budete se cítit perfektně. Je úžasné, že můžete vyběhat stres a problémy.
7. Méně spánku: Když cvičíte nějakým systémem potřebujete méně spánku, tak máte více času na své věci.
8. Jídlo ...

Tabata

Tabata je jméno japonského výzkumného pracovníka, který objevil způsob, jak zvýšit jak anaerobní, tak i aerobní činnost ve stejnou dobu. Je to vynikající tréninkový program, který se hodí na všechny tréninkové disciplíny. Je vhodný pro sportovce, kteří chtějí zvýšit svůj level VO2max a rychle ztratit tuk.

Co to je?

Je to jednoduché: po zahřátí, začněte jedno cvičení následujícím způsobem:

1. Udělejte tolik opakování kolik dokážete za 20 sekund
2. 10 sekund odpočívejte
3. Zopakujte ještě 7 krát

Osm náročných sérií s 10 sekundovými odpočinky - jednoduché a účinné. Cílem je udělat v každé sérií maximální počet opakování. V případě pokud spouštíte nebo jízdě na kole, dělejte to celých 20 sekund v maximálním tempu. Nejlepší cvičení k použití metody Tabata, jsou cvičení, které zapojují více svalů, jako např. dřepy, mrtvé tahy, sprinty, veslování atd. Berte nejnižší počet opakování v jedné sérii a porovnávejte si to během dalších tréninků. A mimochodem, deset vteřin není koukání se do zrcadla, na chození si pro pití nebo na povídání se s pěknou recepční. 10 sekund je 10 sekund. Žádné podvádění

Proč byste měli dělat toto cvičení?

Program Tabata je jedním z nejlepších cvičení na spalování tuků, nemluvě o zvýšení VO2max. Trvá pouze 4 minuty, ale potíte se a těžko dýcháte ještě dlouho potom. Tabata učí každého mentálně se soustředit na dosažení svých sportovních cílu.

S GYMBOSSom je časování Tabata intervalů lehké. Stačí nastavit časovač na 20 sekund po němž následuje odpočinek 10 sekund s pípajúcim a vybrajúcim alarmem!

Intervalové cvičení

Přestali jste pokročit? Zkuste intervalové cvičení na oživení vašeho tréninku. Aerobní cvičení zlepší možnost organismu vzít si kyslík ze vzduchu přes plíce, až do svalů. Posunete své anaerobní hranice, kdy už organismus potřebuje větší množství kyslíku a Kety je metabolismus zrychlený. Budete schopni trénovat déle a tvrději. Budete spalovat více kalorií, čímž vylepšíte svou postavu. Jednoduše řečeno, intervalový trénink znamená různé intenzity během tréninku. Během tréninku přidáte intervaly s vyšší náročností, které byste nezvládli během celého tréninku. Pokud vydržíte přidávat intenzivně intervaly během vašeho tréninku, postupně se dostanete na jejich úroveň a můžete zvýšit intenzitu krátkých intervalů.

Zde jsou některé způsoby, jak začlenit intervalový trénink do vašeho běžného tréninku. Nezapomeňte se vždy důkladně zahřát před zkoušením některé z těchto technik.

 • Chůze venku: choďte po dobu pěti minut, pak zrychlete chůzi (nebo běh) během jedné minuty, opakujte během celého cvičení.
 • Běh venku nebo běžecký pás: běžte po dobu pěti minut, pak začněte běžet rychleji nebo sprintujte po dobu jedné minuty, toto opakujte
 • Běh na pásu do kopce: jděte pěšky pět minut, a pak stoupejte po dobu jedné minuty, opakujte během celého cvičení.
 • Stacionární bycikel: jezděte normálně během pěti minut, pak zvyšte rychlosti během jedné minuty, opakovat během celého cvičení.

Jak se bude vaše fyzická zdatnost zlepšovat, můžete zvýšit trvání intervalů. Klíčem je posúvaž své schopnosti trochu dál během každého cvičení.

Výhody

 • 1 nebo 2 intervaly - od 2 sekund do 99 minut
 • Opakujte až 99 krát
 • Pípajúci nebo vibrační alarm
 • Délka alarmu je 1, 5 nebo 10 sekund
 • Stopky
 • Bezpečná spona na opasek
 • Kompaktní velikost (2,5 x 7 x 1,3 cm)
 • Odolnost proti vodě a nárazu
Jste spokojen s popisem tohoto produktu? AnoNe

Ceník

farba Hodnocení Dostupnost  
Biela - nie je skladom
Camouflage - nie je skladom
Čierno/modrá - nie je skladom
Fialovo/ružová - nie je skladom
Maskáčovo/ružová - nie je skladom
Maskáčovo/žltá - nie je skladom
Modro/žltá - nie je skladom
Oranžovo/modrá - nie je skladom
Strieborno/žltá - nie je skladom
Teal/modrá - nie je skladom
Zelená - nie je skladom

Celkové hodnocení

0,0
90 hodnocení
Max. spokojenost
71 x
Výborný
17 x
Dobrý
1 x
Nic moc
0 x
Špatný
1 x
98% zákazníků doporučuje tento produkt

Hodnocení zákazníků

user
Helena
Max. spokojenost
Super věcička k intervalovemu tréninku, oceňuji, že alarm má hlasový i vibrační signál. Má jednoduché intuitivní ovládání. Bezva je pásek k upevnění na rameno. Doporučuji.
Před 2 měsíci
Doporučuji:
user
Radka
Max. spokojenost
Skvela komunikace s obchodem a neuveritelna rychlost doruceni. Obrovska spokojenost. Doporucuji
Před 2 měsíci
Doporučuji:
user
Radka
Bohužel výrobek nefunguje!!! Reklamuji tento výrobek a žádám o zaslání nového plně funkčního.
Před 3 měsíci
Cíl: Zlepšenie tréningu
Doporučuji:

Zeptej se nás

Jméno Email
Tvoje otázka

Kategorie

Cíle

Výrobci

Kontakt
BodyWorld
Elektrárenská 1
83104 Bratislava
Sledujte nás

Možnosti online platby
TrustPay - platobný systém
Interval Timer + Armband ZADARMO! 1 ks
Gymboss
Interval Timer + Armband ZADARMO! 1 ks