POŠTOVNÍ ZDARMA OD 1200 KČ
Dnes je 24.April 2019, meniny má Juraj , zajtra Marek
Bodyworld - doplnky výživy

FIT CHICK # 1 Deborah Goodman - matka šesti dětí vypadá jako 20 letá fitnesskou

Deborah Goodman je 33 letá matka šesti dětí. Podívejte se na fotky a budete se divit, že vypadá tak dobře a začnete pochybovat, zda jsou opravdu všechny její a zda nejsou jen adoptované. Ne, nejsou. Všech 6 dětí porodila. A jak vidíte, na postavě jí to nezanechalo dlouhodobé následky. Pracuje jako osobní trenérka a vedle zaměstnání se věnuje jejím šesti ratolestem.

Každého nejvíce zajímá, jak se dokáže kvalitně stravovat, když má na starosti tolik dětí. Podle Debora je nejdůležitější plánování. Vždy má v zásobě připravené bílkoviny, sacharidy a tuky. Pro případ, že by se někde neplánovaně zdržela, nosí s sebou vždy proteinové tyčinky y, rýžové chlebíčky a ořechy. Plánování jídelníčku na další den je základem úspěchu.

Jaké je její oblíbené jídlo do cheatday? Jednoznačně cheeseburger s hranolky. Pizzu ale nesnáší, té se zcela vyhýbá. Její oblíbené fit jídlo jsou snídaně - vaječné bílky a ovesné vločky. Občas si k vajíčkům přidá špenát a pikantní omáčku. Nutriční hodnoty jsou stále super a bílky jsou pak mnohem chutnější.

Její nejoblíbenější tréninky jsou ty, kde cvičí nohy a zadek ai proto jsou i výpady nejoblíbenějším cvikem. To samozřejmě vidět i na její postavě.

Deborina rada pro maminky, které se chtějí dostat do formy je, aby se začali mít rádi. Bez ohledu na to, jaká je počáteční forma a jaké mají překážky. Vždy jsou na cestě k dobré formě překážky, úspěchy i neúspěchy. Je třeba si vytvořit rutinu a jít podle ní. Vytvořit si cíl, dosáhnout ho a najít si další a takto pokračovat dál a dál. Na každého občas dolehne pokles motivace. Tehdy Debora čte příspěvky od jiných maminek a čerpá tam motivaci. Snaží se, aby byly děti i manžel šťastní. A když jsou oni šťastní, tak je i ona šťastná.

Debora: "Pokud bych měla dát jednu nejdůležitější radu - Nepochybujte o sobě. Naučila jsem se to, že se nikdy netřeba vymlouvat. Jediná osoba, která umí přinést klid vám a rodině jste jen VY. Mějte se rádi takoví, jací jste. Hledejte kolem sebe pozitivní věci, držte se jejich a budete šťastní. "

"Jít dobrým příkladem pro jiné, učit je něco nového a šířit zkušenosti bylo vždy pro mě velkou vášní. Mám pocit, jako bych prožívala můj sen. Nemůžu uvěřit tomu, že jsem matkou šesti krásných a zdravých dětí. Vždycky jsem chtěla žít zdravě a největší sen byl stát se IFBB Bikini pro. Velkým úspěchem je to, že jako matka šesti dětí se dokážu postavit na pódium vedle 10letých žen a dokážu jim konkurovat. "

Kategorie

Cíle

Výrobci

Kontakt
BodyWorld
Elektrárenská 1
83104 Bratislava
Sledujte nás

Možnosti online platby
TrustPay - platobný systém