NEBOJ SA OBJEDNAT !!! 100% GARANCE DORUČENÍ KURÝREM I ČESKOU POŠTOU !!!
Dnes je 11.July 2020, meniny má Milota , zajtra Nina
Bodyworld - doplnky výživy

Ceníme si vaši věrnost!

Každý registrovaný zákazník u nás dostane startovní slevu 3% na všechny produkty kromě produktů se speciálními cenami (cenová bomba).

Čím více nakoupíte, tím více ušetříte!

I běžný kupující se u nás může dopracovat k slevě 7%. Při každém nákupu vyšším než 50 Eur se Vám za každých 50 Eur navýší sleva o 0,5%, dokud nedosáhnete hranici 7%, což je maximální úroveň slevy.

Vámi dosažená úroveň slevy platí nejméně 60 dnů (pokud v té době nedosáhnete zakoupením slevu vyšší). Pokud za 60 dní nenakoupíte za 30 Eur, klesne Vám sleva o 0,5%, avšak jako registrovanému uživateli nikdy nižší než 3%. Pokud do 60 dnů nakoupíte v Jendo nákupu alespoň za 30 Eur, prodloužíte si slevu na dalších 60 dnů.

V orientaci dosahováním slev Vám pomůže následná přehledná tabulka:

Pásmo slev Výše nákupu pro zvýšení slevy Výše nákupu pro udržení slevy
3% - 7% 50 Eur 30 Eur

Výši aktuální slevy jakož i další potřebné informace najdete ve svém profilu v sekci "Moje objednávky". Po přihlášení máte automaticky všechny ceny zobrazené již včetně slevy. Výjimku tvoří produkty označené štítkem "Speciální cena", na které se tato sleva nevztahuje.

Příklad:

Michal se registroval na BodyWorlde. Jako registrovaný uživatel neprodleně slevu 3%. Potěšen udělal nákup za 120 Eur. Při dalším nákupu bude mít Michal už slevu 3% + 2 x 0,5% = 4%. Michal po 45 dnech udělal nákup za 35 Eur se slevou 4%. Udržel si tím slevu 4% i na dalších 60 dnů. Pokud by dalsích 60 dnů neudělal jeden nákup nad 30 Eur, snížila by se mu sleva na 3,5% na dalších 60 dnů.

Kategorie

Cíle

Výrobci

Všichni výrobci
Kontakt
BodyWorld
Elektrárenská 1
83104 Bratislava
Sledujte nás

Možnosti online platby
TrustPay - platobný systém
Bezpečný nákup
SAEC – Bezpečný nákup